Nowa seria 9 drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych (MFP) A3 Lexmark oraz seria 8 kolorowych urządzeń wielofunkcyjnych A4 zapewnia wszechstronność, wyjątkową trwałość i zaskakującą prostotę w ramach zaawansowanej technologii. Tak jak w przypadku wszystkich produktów Lexmark to gwarancja niezawodności, trwałości, oszczędności i bezpieczeństwa w ramach podejścia Secure by Design.

Łatwa obsługa

Wspieraj rozwój firmy dzięki pełnemu portfolio, które pomaga być bardziej konkurencyjnym.

Uzyskaj niezrównaną widoczność i analizę środowisk drukowania swoich klientów, które możesz monitorować i zarządzać nimi zdalnie i bezpiecznie za pomocą wiodących w branży narzędzi do zarządzania flotą opartych na chmurze Lexmark.

Wyróżnij swoje możliwości, szybko i niedrogo wdrażając bogaty pakiet zintegrowanego oprogramowania i rozwiązań opartych na chmurze Lexmark. Pomożesz swoim klientom zwiększyć produktywność dzięki takim funkcjom, jak skanowanie plików papierowych bezpośrednio do systemów pamięci masowej online i automatyczne tłumaczenie dokumentów na ponad 100 języków.
Łatwe serwisowanie

Szybkie i łatwe serwisowanie urządzeń dzięki prostej konstrukcji, intuicyjnym wskazówkom wizualnym i modułowym podzespołom idealnym do samodzielnej i bezproblemowej obsługi.

Uprość szkolenie techników serwisowych dzięki wysoce modułowej konstrukcji drukarki, którą można serwisować za pomocą tylko dwóch rodzajów śrub, co wymaga mniejszej liczby narzędzi i umożliwia szybsze serwisowanie.

Zmniejsz potrzeby w zakresie kosztownych wezwań serwisowych, umożliwiając klientom łatwe rozwiązywanie problemów we własnym zakresie.
Zrównoważony rozwój

Urządzenia Lexmark są projektowane i konstruowane z myślą o co najmniej siedmioletnim okresie użytkowania.

56-73% plastiku pochodzącego z recyklingu* jest
wykorzystywane do produkcji drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych z serii 9.

Technologia serii 9 zużywa mniej energii i przekracza rygorystyczne światowe standardy wydajności energetycznej.

Udział w odnoszącym sukcesy programie zbiórki i recyklingu/ponownego użycia kaset i drukarek.
Zestaw marketingowy serii 9
 
Wierzymy, że nowy zestaw marketingowy pomoże Ci stworzyć skuteczną kampanię w celu wygenerowania większej sprzedaży i wzmocnienia relacji z klientami.

Banery e-mail
Banery e-mail z automatycznym podpisem
Banery internetowe
Banery SoMe
Broszura
Banery roll-up
Filmy wideo
Skontaktuj się z przedstawicielem firmy Lexmark, jeśli potrzebujesz pomocy w dostosowaniu zestawu marketingowego do własnej kampanii dotyczącej serii 9. Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc.
*Zawartość PCR mierzona zgodnie z normą IEEE Std 1680.2a™ - 2017 Standard for Environmental Assessment of Imaging Equipment - Amendment 1 - która jest normą stosowaną przez EPEAT.